VITALITY medicínske centrum chudnutia a tvarovania postavy


Mudr. Plšeková

Poradí Vám Mudr. Plšeková

 Kto by nechcem mať ideálne miery? Každý človek túži po peknej, formovanej postave. Pre niekoho je nadváha celoživotný problém, inému s pribúdajúcimi rokmi pribudlo zopár kíl. V každom prípade, nadváha, predovšetkým v oblasti brucha nie je len estetický problém. Dnes už vieme veľmi dobre, že vnútrobrušný tuk je príčinou zvýšenej hladiny cholesterolu a to aj u ľudí relatívne štíhlych, zvýšeného cukru, zvýšeného tlaku, u žien problémov so štítnou žľazou či otehotnením.

V našej strave totiž prevládajú cukry ( chlieb, pečivo, cestoviny, ryža, zemiaky, sladká zelenina a vocie) a množstvo umelých sladidiel, emulgátorov, konzervantov a príchutí. Vzhľadom na sedavé zamestnanie a málo pohybu máme obezitu čoraz častejšie aj medzi deťmi.

V spleti množstva informácií v médiách si človek ťažko vie poradiť s úpravou stravy a tak mnohí vyskúšajú nejednu tzv.zaručenú dietu a okrem jojo efektu si spôsobia len depresie, únavu, poruchy metabolizmu a pod.

Ak ste pevne rozhodnutí niečo zmeniť, urobiť niečo so svojou nadváhou, máte šancu. Stačí sa objednať k nám, kde ako krok jedna zistíme stav vašej nadváhy. Prístrojom Inbody zistíme množstvo svalov na každej vašej končatine, rovnako množstvo tuku, stav vody, opuchy, stukovatenosť vnútrobrušia a osteoporozu. Krokom číslo dva je ponuka tej diety, ktorá vám je najbližšia. Krokom číslo tri sú kontroly.

Rozhodnite sa už dnes. Vnútorný tuk je tichý neopriateľ, s ktorým je najlepšie čím skôr sa rozlúčiť.

IN BODY 230

KAVITÁCIA

KRYOLIPOLÝZA

BIELKOVINOVÁ STRAVA - PROTISSIMO

POTRAVINOVÁ INTOLERANCIA

VIBRAČNÁ PLOŠINA

PORADA S LEKÁROMHlavné dôvody prečo ošetrenie práve u nás:

1. Dlhodobé skúsenosti
2. Profesionálny prístup
3. Kvalitné vybavenie
4. Individuálny prístup
5. Počet návštev